Hotel Sport ** - RozrywkaKręgielnia MK Bowling, to jedna z najnowocześniejszych kręgielni na pomorzu. Jest wyposażona w najwyższej jakości tory do gry, firmy Brunswick. Wszystkie obliczenia wyników, łącznie z ich prezentacją odbywają się automatycznie, przez skomputeryzowany system sterujący. Każdego roku ma miejsce kilkadziesiąt rozgrywek o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. Każdego roku startują również ligi bowlingowe - biznesowa i indywidualna.

Tuż obok torów do gry w kręgle znajduje się wydzielona część sali ze stołami do gry w bilard. Obsługę gastronomiczną kręgielni prowadzi restauracja Kosmos. Przy kręgielni działa również Klub/Dyskoteka.

Warto wiedzieć:
MK Bowling jest organizatorem Mistrzostw Polski Karaoke, którego zwycięzca reprezentuje nasz kraj w Mistrzostwach Świata.

Klub Fregata. Fregata posiada dwa klimatyzowane poziomy, ze strefami dla palących i nie palących. Klub zapewnia bawiącym się gościom niesamowity klimat w tanecznych rytmach muzyki klubowej.

Musisz to zobaczyć!

Dodatkowo proponujemy miejsca godne odwiedzenia także w okolicach Koszalina. Odważ się na mocne wrażenia i przeżyj przygodę swojego życia!

Czujesz się dobrze za kierownicą? Lubisz szybką jazdę? W Moto Parku masz szansę poczuć adrenalinę i zmierzyć się na torze wyścigowym.

Moto Park Koszalin

Jeśli "Czterej Pancerni" nie są Ci obcy, lubisz dobrą zabawę to Borne Sulinowo jest idealnym miejscem dla Ciebie! Poczuj się jak żołnierz i przeżyj ekscytującą przygodę!

Spędzasz aktywnie wolny czas na świeżym powietrzu? Pragniesz niezapomnianych wrażeń? Jeśli nie boisz się wyzwań, podejmij je na polu bitwy razem z Paintball ADRENALINE WANTED

Paintball ADRENALINE WANTED

 

to jedna z najnowocześniejszych kręgielni na pomorzu. Jest wyposażona w najwyższej jakości tory do gry, firmy Brunswick. Wszystkie obliczenia wyników, łącznie z ich prezentacją odbywają się automatycznie, przez skomputeryzowany system sterujący. Każdego roku ma miejsce kilkadziesiąt rozgrywek o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. Każdego roku startują również ligi bowlingowe - biznesowa i indywidualna.